Danimarka/Farum'lu hayırseverler
Su Kuyusu hayratı


Ayrıntılar

Dünyanın bir çok bölgesinde, özellikle Afrika gibi kurak coğrafyalarda savaşlar, ölümler, açlık ve bir çok hastalıkların öncelikli sebeplerinden biri de kullanılabilir suya duyulan ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır.


Loading campaign ...

Danimarka Farum'luların

Su Kuyusu Projesi

Danimarka Farum şehrinde yaşayan duyarlı hayırsever gönüllüler olarak, daha öncede Afrika'da açtırmış olduğumuz Su Kuyuları ile mazlum coğrafyalardaki ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya gayret gösterdik. Bu yılda, yine bir ihtiyaç noktasında, yeni bir Su Kuyusu açmak için niyet ettik.

Sizlerde, bağışlarınızla bu hayırlı niyetimize ortak olabilirsiniz.

Hedefimiz: 3.000 €

Not: Su Kuyusu tamamlandıktan sonra açılış videosu ile bitiş raporu BE AID derneğinin sosyal medyalarında paylaşılacaktır ve bağışçıların E-Posta adreslerine gönderilecektir.

BE AID

Su Kuyusu

BE AID derneği olarak, başlattığımız Su Kuyusu projesi ile dünyanın değişik yerlerinde açlık ve kuraklık la mücadele edilen coğrafyalarda insanların hayat kaynağı olan SU ile buluşmaları için gayret sarf etmekteyiz.

Danimarka Farum'lu Hayırsever gönüllüler

"Mü'min cennete girinceye kadar hiç bir hayra doymaz" (Tirmizi, ilim 19) - Bizler dünyanın dört bir yanında ki mağdur ve mazlumlara, her zaman merhamet elini uzatma gayretinde olan Danimarka/Farumlu hayırseverleriz.

BE AID

Nødhjælp i 31 lande

BE AID International
BE AID

Repræsenteret i hele Europa

BE AID er en international hjælpeorganisation med hovedkvarter i Köln, Tyskland. Der findes filialer i Østrig, Schweiz, Frankrig, Belgien, Holland, Storbritannien, Danmark, Norge, Sverige, Frankrig, Schweiz og Østrig.

Du kan finde flere oplysninger på vores hovedside.

BE AID EUROPE