VEFA SU KUYUSU HAYRATI


Ayrıntılar

Dünyanın bir çok bölgesinde, özellikle Afrika gibi kurak coğrafyalarda savaşlar, ölümler, açlık ve bir çok hastalıkların öncelikli sebeplerinden biri de kullanılabilir suya duyulan ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır.


Loading campaign ...

BE AID

VEFA SU KUYUSU HAYRATI

Dünyanın dört bir yanında bir damla suya hasret mağdur kardeşlerimizi, bu ramazan-ı şerif vesilesi ile suyla buluşturmak, hemde vefat etmiş olan yakınlarımıza bir vefa borcu olarak, bu hayırdan nasiplendirmek niyeti ile Afrikada bir su kuyusu açtırmak istiyoruz.

Sizlerde, bağışlarınızla bu hayırlı niyetimize ortak olabilirsiniz.

Hedefimiz: 3.000 €

Not: Su Kuyusu tamamlandıktan sonra açılış videosu ile bitiş raporu BE AID derneğinin sosyal medyalarında paylaşılacaktır ve bağışçıların E-Posta adreslerine gönderilecektir.

BE AID

Su Kuyusu

BE AID derneği olarak, başlattığımız Su Kuyusu projesi ile dünyanın değişik yerlerinde açlık ve kuraklık la mücadele edilen coğrafyalarda insanların hayat kaynağı olan SU ile buluşmaları için gayret sarf etmekteyiz.

Kamil Koyuncu

"Mü'min cennete girinceye kadar hiç bir hayra doymaz" (Tirmizi, ilim 19) hadisi şerif müjdesince tüm Eş ve, Dostlarımı bu hayra davet ediyorum.

BE AID

Nødhjælp i 31 lande

BE AID International
BE AID

Repræsenteret i hele Europa

BE AID er en international hjælpeorganisation med hovedkvarter i Köln, Tyskland. Der findes filialer i Østrig, Schweiz, Frankrig, Belgien, Holland, Storbritannien, Danmark, Norge, Sverige, Frankrig, Schweiz og Østrig.

Du kan finde flere oplysninger på vores hovedside.

BE AID EUROPE